Apie mus


UAB „Statybų laikas“ sėkmingą patirtį kaupia nuo 2001-ujų m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – ypatingieji, kultūros paveldui priklausantys statiniai. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai rūpinasi šių objektų statyba, rekonstrukcija, restauracija, apdaila ir priežiūra. Projektai atidžiai prižiūrimi nuo pat vizijos sukūrimo iki jos įgyvendinimo.

 

Įmonės filosofijoje akcentuojama puikių rezultatų formulė: aukšta kvalifikacija, dėmesys kliento poreikiams ir lūkesčiams, ekologinis sąmoningumas, atsakomybė ir lanksti kainų politika. Šios laiko patikrintos vertybės motyvuoja darbuotojus išnaudoti technologines ir įrangos galimybes maksimaliai – tam, kad jūsų projektas būtų įvykdytas nepriekaištingai.

 

„Statybų laikas“ – nepakeičiamas, jei tikitės:

  • Išskirtinės kompetencijos. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie ne vien kompetentingai atlieka užduotis, bet ir konsultuoja visais su projektu susijusiais klausimais. Patyrę „Statybų laiko“ darbuotojai – išmintingas ir praktiškas pasirinkimas, jei jūsų statiniui reikia autentiško fasado granitavimo marmuro trupiniais, skliautinių lubų tinkavimo ar ypatingos vidaus ir išorės apdailos. Projektai vykdomi atsakingai ir sutartu laiku, o profesionalumą įrodo veiklos sertifikatai ir padėkos.
  • Reikšmingos patirties. Bendrovės istoriją sudaro tik sėkmingai įvykdyti užsakymai. Patyrusi darbuotojų komanda jau yra atlikusi daugybę bažnyčių, vienuolynų, muziejų, geležinkelio tunelio, bibliotekų, mokymo įstaigų ir kitų svarbių miesto pastatų restauracijos bei priežiūros darbų. Tokia patirtis yra puikus įrodymas, kad jūsų projekto sėkme rūpinasi profesionalai.
  • Saugumo ir patvarumo. Atsakomybė ir atidumas, laikantis saugos reikalavimų, užtikrina sklandų, tiksliai atliktą darbą. Saugumas ypač aktualus, jei statiniai priklauso kultūros paveldui ir turi būti restauruoti. Įmonė taip pat daug dėmesio skiria aplinkosaugai. Patirtis atskleidžia, jog pagarba erdvei – tai saugios ateities pamatas. Todėl jūsų projekto rezultatas – visiškai saugus, draugiškas aplinkai ir tvirtas statinys.

 

Susisiekite su mumis, ir kartu parengsime bei įgyvendinsime bet kokio sudėtingumo statybų viziją.